Banyo Tıkanıklığı Açmak , Banyolarınızı Kanal açma makinesi ise kırmadan dökmeden gider tıkanıklığına ait tüm sorunlarınızı çözüyoruz. Banyonuzda oluşan gider tıkanıklıkları zamanla zemin, duvar, fayans gibi kaplamaları aşındırarak zarar verir.

Banyonuzda Aşındırma ile oluşan zararlar yan komşunuza veya alt komşunuza kadar ulaşarak maddi hasarlara yol açar. Bu nedenle banyonuzda hasarın daha ileri boyutlara ulaşmaması için biran önce çözülmesi gereken tıkanıklık sorunudur.

Banyo Tıkanıklığı Açmak , Banyo tıkanıklıkları genellikle elinizin ulaşamayacağı ve duvar içinden geçen atık su gider tesisatından kaynaklanmaktadır. Tıkanıklığın tespitinde görüntüleme yapan robot kameraların kullanılması kırıp dökme sorununun önüne geçmektedir.

Banyomuzda Tıkanıklık Giderme uzman tesisatçı işidir. Sorunun sebebi genelde kullanılan katı veya kimyasal maddeler, zamanla biriken saç, pamuk gibi cisimlerine katı hale dönüşmesi, kullanılan gider borularının yanlış veya eğimi doğru hesaplanmamış biçimde yapılmasından kaynaklanmaktadır. Gider borusu görüntüleme cihazları ve kanal açma makinaları kullanılarak sorununuz kolay bir biçimde çözülür.